سوالات متداول

سوالات متداول در رابطه با فروشگاه و سیستم کسب درآمد

تبلیغات بنری چیست؟

سیستم تبلیغات بنری یکی از روش های متداول تبلیغات در اینترنت است که وب سایت نویسان و وبلاگ داران را به خود جذب می کند ، نمایش دهندگان تبلیغات که سایت ها و وبلاگ ها هستند در ازای نمایش تبلیغات و کلیک هایی که بر روی هر بنر انجام می شود تا خریدی ثبت گردد طبق قوانین سایت پورسانتی را از مبلغ کل محصول خریداری شده توسط سیستم دریافت می کنند.

برای کسب درآمد از طریق شبکه بازار ایرانی چه کاری باید انجام داد؟

جهت کسب درآمد ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از ورود به بخش کاربری در قسمت سایت های من سایت های خودتون رو ثبت کنید (ثبت سایت جدید). پس از تایید سایت شما می تونید کد نمایش تبلیغات رو دریافت کرده و در قالب سایت خودتون در محل مناسب درج کنید. همچنین می تونید جهت تنظیم نحوه نمایش آگهی ها به بخش تنظیمات سایت موردنظر مراجعه کنید.

چرا برخی سایت ها تایید نمی شوند؟

با توجه به سیاست های کلی مدیران شبکه جهت افزایش بازخود تبلیغات همه سایت ها مورد تایید نیستند. به عنوان مثال سایت های زیر مورد تایید قرار نمی گیرند :
سایت ها و وبلاگ های بدون محتوا با قالب های نامناسب و غیر فارسی ، سایت های فروش محصولات غیرمجاز ، چت روم ، لینک باکس ، تبادل بنر ، سیستم های افزایش بازدید و کسب درآمد مشابه فعالیت ، محتوای غیر مجاز نظیر تصاویر مستهجن ، فیلم ها و موسیقی خارجی و غیر مجاز ، سایتها و وبلاگ های کم بازدید .
همچنین جهت بررسی بیشتر می تونید با ارسال پیام در بخش پشتیبانی از علت عدم تایید سایت نیز مطلع بشید تا در صورت لزوم مشکل مربوطه رو رفع کرده و بتونید در شبکه به عنوان نمایش دهنده تبلیغات فعالیت کنید.

چه نوع آگهی هایی در شبکه بازار ایرانی نمایش داده می شوند؟

در شبکه بازار ایرانی آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و کلیه آگهی ها قبل از افزوده شدن به شبکه تبلیغات از نظر محتوایی بررسی و پس از تایید مدیران شبکه قابل نمایش خواهند بود.

هیچ آگهی در سایت من نمایش داده نمی شود و تنها در فضای نمایش آگهی علامت "در حال بارگذاری" نمایش داده می شود، مشکل کجاست؟

در شبکه بازار ایرانی آگهی ها در دسته بندی ها و موضوعات گوناگونی هستند و لذا جهت نمایش آگهی ها ابتدا باید در بخش تنظیمات سایت خود دسته بندی موضوعی سایت خود را انتخاب و سپس دکمه ذخیره را بزنید. در غیر این صورت سایت شما دسته بندی نشده و آگهی نمایش داده نمی شود.

من چندین وب سایت دارم که می خواهم در آنها کد تبلیغات را درج کنم. آیا برای هر سایت خودم باید کد نمایش جداگانه بگیرم؟

بله هر سایت یا وبلاگی را که می خواهید از آن درآمد کسب کنید باید ابتدا در قسمت سایت های من ، لینک خود را اضافه کنید تا توسط مدیران شبکه بررسی و سپس به مجموعه سایت ها افزوده گردد. در غیر این صورت استفاده از یک کد برای دیگر سایت ها و وبلاگ ها به نوعی تخلف محسوب شده و کد مورد نظر غیرفعال و حساب شما مسدود می گردد.

درآمد هر کلیک برای سایت و وبلاگ های نمایش دهنده تبلیغات چقدر است؟

مشتری از سایت شما با کد بازاریابی خاص خودتان به فروشگاه ما و محصول مورد نظر منتقل میشود. در صورتی که مشتری خریدی انجام دهد درصد تعیین شده از هر محصول در پنل شما ثبت میگردد.

در صورتی که مشتری خریدی انجام دهد 40 درصد از مبلغ محصول در پنل شما ثبت میگردد. شما مبلغ را درخواست میدهید و ما بلافاصله به کارت بانکی شما واریز مینماییم

توجه: در صورتی که مشتری از سایت شما وارد فروشگاه ما شود و خریدی انجام ندهد سیستم ما آی پی مشتری را ثبت میکند و در صورتی که تا 48 ساعت آینده خریدی از سایت ما انجام دهد پورسانت به پنل شما اضافه میگردد.

در حال حاضر 55 درصد مبلغ فروش را برای سایت و 5 درصد را برای زیرمجموعه و 40 درصد مبلغ فروش را برای بازاریاب  واریز می کنیم ، بطور مثال : مشتری خریدی با قیمت 100 هزار تومان انجام میدهد. شما 40هزار تومان دریافت میکنید و شخصی که  معرف شماست 5 هزار تومان دریافت میکند.( در صورتی که معرفی ندارید این مبلغ برای سایت در نظر گرفته میشود ) ما نیز در صورتی که معرف داشته باشید 55 هزار تومان دریافت میکنیم.

موجودی من 7,500 تومان می باشد. از چه زمانی می تونم درخواست واریز به حساب بانکی خودم رو بدم؟

در حال حاضر سقف برداشت توسط کاربران 15,000 تومان درنظر گرفته شده است یعنی تا زمانیکه موجودی حساب شما به 15,000 تومان نرسیده باشه نمی تونید درخواست واریز بدید. پس از اینکه موجودی شما به حدنصاب رسید می تونید از طریق بخش صورتحساب ها درخواست واریز خودتون رو برای ما ارسال کنید تا هزینه موردنظر به حساب بانکی شما منتقل بشه.