ربات دریافت مستقیم شماره مجازی از سرورهای اصلی

ربات دریافت مستقیم شماره مجازی از سرورهای اصلی

دسته بندی: - -

قیمت: 7000 تومان

تعداد نمایش: 915 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 4 مارس 2018

به روز رسانی در: 11 سپتامبر 2018

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

7000 تومان – خرید

خرید آنلاین ربات شماره مجازی

ربات شماره مجازی، سرویس دریافت و فعال سازی شماره مجازی برای سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف از جمله تلگرام گوگل وایبر واتس اپ اینستاگرام و دیگر سرویس های آنلاین است، توسط شماره مجازی می توانید خطوط خود را به صورت آنی دریافت کرده و استفاده نمایید. در نظر داشته باشند که این شماره ها فقط قابلیت دریافت پیامک را داشته و به هیچ عنوان نمی توان از قابلیت تماس صوتی آن استفاده نمود.

 

ربات شماره مجازی چیست؟

شماره های مجازی را به قیمت اصلی خرید کنید

ربات شماره مجازی سرویسی بسیار کار آمد جهت فعال سازی اکانت شبکه های اجتماعی مختلف (مانند: تلگرام، اینستاگرام، اسکایپ، استیم و…) و سایت هایی که برای ساخت اکانت، نیازمند داشتن شماره تلفن از اپراتور های خارجی هستند، می باشد.

گاها پیش آمده که برای ثبت نام در برخی از سایت ها و سرویس های خارجی از شما شماره تلفن درخواست می کند، اما شماره اپراتورهای کشور عزیزمان را قبول نمی کنند و شما هم قادر به خرید سیمکارت فعال از اپراتور های خارجی نیستید.

در اینجا شماره های مجازی کار را بسیار آسان میکند.

و یا اینکه می خواهید در شبکه های مختلف اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و اسکایپ چندین اکانت داشته باشید، استفاده از شماره مجازی کار را بسیار آسان تر می کند و از لحاظ کارایی و هزینه بسیار کار آمد تر و به صرفه تر خواهد بود.

شما برای استفاده از این سرویس نیازی به داشتن تلفن همراه ندارید و کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید.

با بازار ایرانی تنها با پرداخت هزینه ی بسیار پایین میتوانید صاحب ربات شماره مجازی شوید و بصورت مستقیم شماره مجازی خرید کنید ( بی نهایت شماره مجازی )

قوانین و مقررات

توجه: این ربات واسط بین سایت های ارائه دهنده شماره مجازی و کمپانی درخواست کننده سرویس (ماند تلگرام و …) می باشد و جهت استفاده راحت کاربران در پرداخت های ریالی و … طراحی شده است.

در صورت بروز تخلف از قوانین جمهوری اسلامی ایران کلیه مسئولیت و عواقب استفاده نادرست از شماره ها بر عهده مشتری است.

پاسخ دهید