آموزش ارسال پست اتوماتیک سایت به کانال

آموزش ارسال پست اتوماتیک سایت به کانال

دسته بندی: - -

قیمت: 8000 تومان

تعداد نمایش: 480 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

8000 تومان – خرید

با آموزش ارسال پست اتوماتیک سایت به کانال قادر خواهید بود مطالب سایت خود را بطور اتوماتیک در کانال تلگرامی خود درج کنید و همچینن پست های زمانبندی شده در تلگرام ارسال نمایید.و بطور کلی به هوشمند سازی کانال خود بپردازید.

خوب دوستان در این برنامه تصمیم گرفتیم تا آموزش ارسال پست اتوماتیک سایت به کانال را ارائه دهیم که بیشتر صاحبان سایت ها و مدیران کانال رو خوشحال خواهد کرد. با هوشمند سازی کانال در وقت و انرژی خود صرفه جویی خواهید کرد.

آموزش ارسال پست اتوماتیک سایت به کانال در واقع هوشمند سازی کانال تلگرام می باشد . حال هوشمند سازی چیست و به چه دردی میخورد در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

هوشمند سازی کانال و در واقع تبدیل کانال معمولی به  کانال هوشمند فرایندی هست که مدیر کانال را از ارسال پست در ساعات خاص بی نیاز میکند و در واقع با زمانبندی های خاص میتوان از طریق رباتی مخصوص این کار پست ها در کانال ارسال می شود.

اما تمام این آموزش فقط این نیست . اگر صاحب سایت هستید و کانال مخصوص به سایت خود را دارید نگران نباشید چرا که به کمک این آموزش قادر خواهید بود تمامی مطالبی را که در سایت خود منتشر می نماییید بصورت اتوماتیک و همزمان در کانال خود درج کنید تا کلی در زمان و انرژی خود صرفه جویی کرده باشید.

این کار از طریق فید و یا به عبارتی از راه rrs سایت مذکور قابل انجام هست ضمن اینکه نکته جالبتری که هست می توانید از طریق یوتیوب و توییتر اتوماتیک مطالبی را در کانال قرار دهید.

خوب حال اگر صاحب سایت و کانال هستید پیشنهاد میکنم حتما از این آموزش که بطور کامل ساخت یک کانال هوشمند رو توضیح داده استفاده کنید.

آموزش ارسال پست اتوماتیک سایت به کانال در قالب یک برنامه آندرویدی با تمام امکانات و فیلم های آموزشی فارسی ارائه می شود.

پاسخ دهید